Milwaukee Cirkelsåg M18 BLCS66-502X
inkl. moms
Leveranstid 3-7 arbetsdagar.
Har du några funderingar? Öppet mån-tors 07:00 - 16:00 fre 07:00-15:00
  • En kolborstfri cirkelsåg med 190mm klinga som kan kapa hela 66mm djupt, med denna kapacitet kan man såga genom tre staplade 19mm OSB-skivor
  • Metallkrok för arbetshantering och säkerhet
  • Den medföljande utsugsadaptern passar med alla Milwaukee dammsugare
  • Pressad aluminiumsko för maximal hållbarhet
  • En geringskapacitet på 50° med 46mm djupa snitt