/
Kontakta oss

Har du några frågor?
Kontakta oss!

För eventuella frågor & funderingar, använd kontaktformuläret eller kontakta någon av våra medarbetare direkt. Du hittar kontaktuppgifter nedan.

Kontakta någon av våra medarbetare direkt

Kontakta oss
VD
Jonas Falk
 jonas.falk@vepax.se
Direkt 08-562 372 01
Mobil 070-710 98 70
Kontakta oss
INNESÄLJARE / SVETS
Conny Björnell
 conny.bjornell@vepax.se
Direkt 08-562 372 01
Mobil 070-710 98 70
Kontakta oss
INNESÄLJARE
Thomas Lyxell
 thomas.lyxell@vepax.se
Direkt 08-562 372 01
Mobil 070-710 98 70
Kontakta oss
INNESÄLJARE
Hasse Edström
 hasse.edstrom@vepax.se
Direkt 08-410 609 22
Mobil 070-982 12 07
Kontakta oss
UTESÄLJARE
Robin Falk
  robin.falk@vepax.se
Direkt  08-562 372 01
Mobil 070-710 98 70
Kontakta oss
UTESÄLJARE/SVETS
Tapio Leinonen
 tapio.leinonen@vepax.se
Växel 08-562 372 00
Kontakta oss
KLÄDER/SKYDD
Stina Foss
 stina.foss@vepax.se
Direkt 08-410 609 20
Kontakta oss
KLÄDER/SKYDD
Luba Kuznetsova
 luba.kuznetsova@vepax.se
Växel 08-562 372 00
Leo Borek.
MEKANIKER
Leo Borek
Växel  08-562 372 00
Kontakta oss
Chaufför
Birk Jungnelius
 birk.jungnelius@vepax.se
Växel 08-562 372 00
Kontakta oss
WEBBSHOP
Cicci Nyrell
 cecilia.nyrell@vepax.se
Direkt 08-410 609 20
Mobil 073-145 41 11
    Varukorg
    Din varukorg är tomTillbaka till butiken

        Välkommen till Vepax Verktyg!

        Välkommen till
        Vepax Verktyg!

        Jag handlar som: