Milwaukee Avloppsrensare M18 FFSDC13-0
inkl. moms
Leveranstid 3-7 arbetsdagar.
Har du några funderingar? Öppet mån-tors 07:00 - 16:00 fre 07:00-15:00
  • Den första fristående avloppsrenasren i världen som drivs av ett 18V-batteri med fotpedal och broms för ett säkrare arbete och bättre kontroll
  • Switch Pack verktygsfria trumanslutningssystem gör det möjligt att för användaren att mycket snabbt och enkelt växla mellan olika kabelstorlekar mellan 8mm, 10mm, 13mm och 16mm eller till och med lägga till en andra trumma för att nå i hela 30m långa rör
  • Fullt sluten trumma för den bästa smutshanteringen och skydda använderen mot spiral i rörelse
  • Går att uppgradera med trumma och även automatisk matning och tillbakadragning, säljes separat
    Levereras med:
    1st ryggsäcksenhet
    2st trumenheter
    2st 13 mm x 15 m kabel